This site uses cookies to deliver services in accordance with our Privacy policy . You can specify the conditions of storing and accessing cookies in your web browser or at service configuration. I accept

Michał Bubiłek

User verified

MAT

matematyka

od 30.00 pln / h

CHE

chemia

od 30.00 pln / h

BIO

biologia

od 30.00 pln / h

The teacher has not yet added apresentation video public profile

Education Licencjackie / Inżynierskie
Attended university: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Chemii, specjalność chemia biologiczna w 2014 roku.

Obecnie kontynuuję studia magisterskie na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W moim kręgu zainteresować znajdują się: chemia (szczególnie chemia organiczna, chemia leków i związków biologicznie czynnych), biochemia, biologia i matematyka. Korepetycji udzielam od 6 lat. Wychodzę z założenia, że prawdziwy nauczyciel ma obowiązek nie tylko przekazywać "suchą" wiedzę, ale także jest zobowiązany do zainteresowania swoich uczniów nauczanym przedmiotem. Nieustannie staram się stosować to w swoich lekcjach, ponieważ sam z doświadczenia wiem, że przede wszystkim właśnie ciekawość i czynne zainteresowanie są niezwykle ważnymi czynnikami w trwałym utrwalaniu nowych wiadomości. Jeżeli masz dosyć niezrozumiałych wzorów, pojęć i definicji, chciałbyś, żeby ktoś Ci coś wyjaśnił "po ludzku", jak najprostszymi słowami, to serdecznie zapraszam na moje lekcje :). Razem damy radę :).